23 hafta bebek hareketlerinde azalma

Ben 23+4 haftalığım dünden beri bebeğimin hareketi az gibi geldi korkuyorum niye olur böyle

1 Like

Bende de oldu o haftalarda öyle. İlk 18. Hafyasında hissetmiştim çok haraketliydi. 21 haftasında falan azaldı haraketleri şimdi yine ayni tüm gün haraket etmiyo geceleri ediyo

Daha tam aşırı hissetmezsiniz ki zaten bu haftalarda. Eğer son haftalarda hareket azlığı artarsa doktora gitmenizi tavsiye ederim. Endişelenmeyin :blush:

Dün seni çok aradık Elif özledik seni :heart_hands: 28. Haftaya kadar bebek hareketleri çok olmazmış tatlı bir şeyler yemek de hareklendiriyor. Ben uzanınca hareket ederdi

Elimi karnıma koyunca konuşuyorum atıyor hissediyordum o yüzden sordum

Çarşamba gününden beri annem biraz rahatsızdı onunyanına geldim idrar yolları enfeksiyon kapmış enfeksiyonu çok yüksek çıktı şimdi hastahanede yatıyor bende kardeşlerime evde yemek yapıyorum o yüzden gelemedim birdahakine inşallah olurum bende uzanınca hissediyorum otururken hissediyordum dün hareket etmedi öyle herzaman ki gibi teşekkür ederim cevaplarınız için

2 Likes

Teşekkür ederim normalmiş arkadaşlarımın yazdığına göre biraz içim rahatladı

Çok geçmiş olsun canım benim ellerinden öperim annenin :two_hearts:

Bı fincan kahve içip yanında tatlı ye soluna uzan bak bakalım hareketlerine​:hugs:

Tm cnmsın teşekkür ederim deneyeceğim şimdi​:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

1 Like

Kahvemi yaptım içiyorum şimdi

1 Like

Geçmiş olsun :pleading_face:

Allah razı olsun arkadaşım bugün biraz daha iyi

Allah razı olsun canım bugün biraz daha iyi

1 Like