10 hafta kanama ve verilen ilaclar

Merhabalar 10 haftalik hamileyim dun kanamam oldu bugun dr gittim 1 tane dusugum var progestan kullaniyorum. Bugunde dr Enox iğne verdi 2 günde 1 göbekten dedi birde endol fitil verdi 3 gece popodan dedi sonra bırak dedi. Ama prospektuste gebeler kullanamaz yazıyor bir zararı olur mu sizce kullanmalimiyim kullanmasam bi sıkıntı olur mu yada kullanirsam

Doktorun verdiyse bir bildiği vardır.

1 Like

Önlem amacli dedi iste kanama oldugu icin ama gebeler kullanamaz yazinca endise ettim kotu bisi olsa vermezdi diye dusunuyorum ama bilemiyorum kararsizim cok :pleading_face:

Bazı durumlarda kar zarar hesabına göre doktorun kullanmanı istemiş olabilir. Vereceği zarar alacağım karın yanında daha azdır muhtemelen

Merhaba öncelikle geçmiş olsun allah şifa versin benim6. Haftadan beri kanamam olduğu için dr banada vermişti fitili makattan alınıyor asıl amacı kasılmaları önlüyor yoğun kırmızı kanama olması durumunda kullan demişti bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum kasılma içinde gerçekten kramp kasılma olaylarına iyi geliyor.

1 Like

Kasilma veya ağrım yok kanama 1 gun surdu sonra kahve leke olarak geldi 3 geceden fazla kullanma dedi zaten kullanıyımmi yani

Ben size kullanın ya da kullanmayın diyemem ne yazık ki sadece bende kullandım bir sıkıntısını görmedim banada verdiler demek istedim ama doktorum bana kullanırken sadeve kırmızı yoğun kanaman olduğunda kullan demişti bende lekelenmelere geçtiği zaman kullanmadım sizde tekrar danışın dilerseniz

1 Like

Tesekkur ederim tekrar sorucam :heart: